VESTEL CITY ( MANİSA ORGANİZE SAN. BÖLGESİ )

VESTEL CITY ( MANİSA ORGANİZE SAN. BÖLGESİ )

VESTEL CITY ( MANİSA ORGANİZE SAN. BÖLGESİ )

VESTEL CITY ( MANİSA ORGANİZE SAN. BÖLGESİ )


Manisa Organize Sanayi Bölgesinde bulunan 17.000 Kişilik  VESTEL Beyaz Eşya Fabrikalarında COVID tedbirleri kapsamında bulaş riskini ortadan kaldırmak amacıyla çalışan sağlığının korunmasına yönelik olarak uygulanan bu projemiz 2020 Nisan başından itibaren başarıyla devreye alınmıştır.

Bu proje ayrıca Türkiye'de bir defada yapılmış en büyük içme suyu üretimi ve dağıtımı projesidir.

VESTEL Beyaz Eşya Fabrikaları tarafından 2021 yılı içerisinde yapılmakta olan yeni yatırımlarda da içme suyu projelerimiz devam etmektedir.

Projemiz Beyaz Eşya Fabrikalarındaki Üretim sahaları ve Yemekhane birimlerinde ( Buzdolabı 1-2 fabrikaları, bulaşık ve çamaşır makinası fabrikaları, klima fabrikası, fırın fabrikası, çamaşır kurutma fabrikalarında ) kesintisiz soğuk su üretme teknolojili ve sahip olduğu cisim tanıma ( bardak, şişe, sürahi ) özellikli sensörler sayesinde temassız birşekilde otomatik su dolumu gerçekleştiren WATERTEK inovatif su sebilleri grubunda bulunan TWIN SMART modeli kullanılarak çalışanların tüketimine güvenli ve hijyenik birşekilde sunulmaktadır.

Ayrıca idari ve teknik ofislerde WATERTEK inovatif su sebilleri grubunda bulunan temassız otomatik su dolumu gerçekleştiren ve musluk ucu etkili UV ışık teknolojisiyle içme suyunda hertürlü BAKTERİ ve VİRÜS'ün oluşmasını önleyen Ultra Hijyen Serisi HSE-P20-PRO su sebilleriyle ofis çalışanlarının tüketimine de güvenli ve hijyenik birşekilde sunulmaktadır.


 

SAĞLIKLI HİJYENİK İÇME SUYU:

Bu projede çalışanların hijyenik birşekilde sağlıklı içme suyuna ulaşmaları sağlanmıştır.

 

İÇME SUYU GİDERLERİNDE TASARRUF:

Ayrıca bu projeyle ambalajlı su satın alınması ortadan kaldırılarak içme suyu giderlerinde %75 oranında tasarruf elde edilmiştir.

 

KARBON AYAK İZİNE KATKI:

Ambalajlı su plastik atıkları ortadan kaldırılarak karbon ayak izine katkıda bulunulmuş ve çevre sağlığı korunmuştur. 


Paylaş :